Volgende week, donderdag 9 oktober, is het zover: de ZwembadBranche Dag! Dé gelegenheid om je te laten inspireren, nieuwe inzichten op te doen én bij te praten met vakgenoten. Onder het genot van een heerlijke kop koffie ontmoet je bekenden en onbekenden, verken je het beursplein en verdiep je je in de nieuwste ontwikkelingen binnen de branche. Ontdek de nieuwste trends, innovatieve producten en waardevolle ideeën die jouw werk in het zwembad nog beter én leuker maken. Wat ga jij ontdekken op 9 oktober?

Omgevingswet in de praktijk: stand van zaken | Carl Fontijne (VTZ)
Uit een analyse na de invoering van de Omgevingswet van bijna 100.000 metingen bleek dat veel zwembaden moeite hebben om binnen de strengere grenswaarden te blijven. Vooral bij waterstofcarbonaat, THMs, chloraat, legionella en bromaat werden forse afwijkingen gevonden, met mogelijk sluiting als gevolg. Reden om in juni een technisch congres te organiseren. Meer dan 200 technici, adviseurs, leveranciers, laboratoria en vertegenwoordigers van het bevoegd gezag gingen met elkaar in gesprek over de knelpunten én mogelijke oplossingen. Wat is er nu aan de hand? Hoe gaan we hiermee om? Hoe kunnen provincies en zwembaden samen optrekken? Welke innovatieve technieken helpen om waterkwaliteit en energiegebruik te optimaliseren? En wat betekent dit voor de verduurzaming? Praktijkvoorbeelden, onderzoeksdata en aanbevelingen vormden de basis voor een inspirerende dag. De belangrijkste aandachtspunten zijn inmiddels meegegeven aan de expertgroep VGT. Zij werken verder aan pragmatische en uitvoerbare oplossingen waarbij de gezondheid en veiligheid van bezoekers altijd voorop blijft staan. Kon je er niet bij zijn? Geen zorgen! Tijdens deze sessie neemt Carl Fontijne, voorzitter VTZ, je mee langs de belangrijkste cijfers en inzichten, zodat je weer helemaal bij bent.
Ben jij op zoek naar een leverancier die kan helpen bij het automatiseren van processen in jouw zwembad of zwemschool? 👉 Klik hier.
Lees ook: Zoveel kennis op de ZwembadBranche Dag: zit jij 9 oktober tussen vakgenoten?
Eigen-aardig gedrag: van oordeel naar inzicht | Titeke Postma
We zien allemaal ‘eigen-aardig’ gedrag om ons heen. Gedrag van collega’s, zwemlesouders en kinderen dat anders is dan ‘gewoon’. Gedrag dat we soms lastig, vreemd of ronduit vervelend vinden. Gedrag dat niet goed past bij onze eigen verwachtingen. Als leiders weten we niet altijd hoe we daar mee om kunnen gaan. Niet zelden voelen we ons machteloos. Voordat je het weet staan we met ons oordeel klaar en worden we dwingende, controlerende leiders. Precies die persoon die we eigenlijk niet willen zijn. Hoe kan het anders? Titeke Postma van Propulz TP laat zien dat het begrijpen van eigen-aardig gedrag bij jezelf begint. Hoe kijk jij naar de ander? Wat is jouw eigen bril? Welke brillen zijn er nog meer? Welke verschillende behoeften, voorkeuren en wensen kan een mens hebben? Hoe kun je daarbij aansluiten? Welke nieuwe dingen moet je daarvoor leren? Veranderen en verbeteren bereik je door jezelf te ontwikkelen. In deze sessie ontdek je met elkaar welke stappen je kunt zetten. Wees nieuwsgierig, ga mee op zoek naar oplossingen. Verzamel durf om te experimenteren en ontdek hoe je een completere (bege)leider wordt.
ZwembadBranche Dag
De ZwembadBranche Dag is hét feestje voor professionals die werkzaam zijn in de zwembranche of bij bedrijven waar een zwembad onderdeel uitmaakt van de exploitatie. In de Expo Houten komen experts, leveranciers en professionals uit de zwembranche samen voor een dag vol kennisuitwisseling, inspiratie en ontmoetingen. Naast een uitgebreid kennisprogramma waar je diverse sessies kunt volgen, vind je op het beursplein bijna alle toeleveranciers aan de zwembranche én ontmoet je op de horecapunten zowel oude als nieuwe bekenden. Zo ben je binnen één dag weer helemaal bij.
En last but not least… een bezoek aan de ZwembadBranche Dag kost helemaal niets! Toegang tot de beursvloer, alle sessies, hapjes, drankjes, parkeren: alles is gratis. Wacht dus niet langer en meld je vandaag nog aan via deze link.
De ZwembadBranche Dag vindt plaats op donderdag 9 oktober van 09:00-16:0

