Zwembad De Waterlelie zoekt Aquasport Instructeur

Ons sportcentrum heeft een uitgebreid aquasport programma. Wij bieden zeven dagen per week diverse sportlessen aan in Zwembad De Waterlelie. Ter uitbreiding van ons sportieve zwembadteam zoeken wij een Aquasport Instructeur voor het geven van AquaFitness, AquaSport, AquaJoggen of AquaVitaal.

Wat ga je doen?

Je verwelkomt de bezoekers met aandacht. Trouwe bezoekers ken je bij naam en nieuwe deelnemers geef je een warm welkom en help je op weg. Vervolgens geef je met veel enthousiasme de aqua sportles, vanaf de kant of in het water. Je bereidt de les met zorg voor en je houdt de kwaliteit van de les hoog. Je weet deelnemers te motiveren en zorgt zo voor een goede work-out. Je geeft les aan verschillende doelgroepen en kunt hier makkelijk tussen schakelen.

Je gaat bestaande lessen overnemen of nieuwe lessen introduceren. Dit kunnen lessen overdag of in de avond zijn, afhankelijk van jouw beschikbaarheid.

Ervaring met aquasport hoeft niet, als je gewend bent groepslessen in de zaal te geven, is de stap naar aquasport zó gemaakt! Wij kunnen je zowel intern áls extern opleiden. Kom in beweging!

Het is ook mogelijk om een deel van de sportlessen te verzorgen. Wij komen graag met je in gsprek ook al is het maar voor enekle uren. Wil je meer taken oppakken in het zwembad? Dan kan de functie worden uitgebreid met andere taken, zoals toezichthouden in het zwembad of horecawerkzaamheden.

Wie ben jij?

  • Je bent sociaal en je beschikt over goede contactuele vaardigheden.
  • Je vindt het leuk om voor een groep te staan en instructie te geven;
  • Je hebt ervaring met het geven van groepslessen;
  • Je kunt deelnemers enthousiasmeren en op een goede manier coachen;
  • Je hebt een sportopleiding gedaan (CIOS, Sport en Bewegen, ALO of FitVak!) of bent nog studerende.
  • Aangevuld met aquasportpapieren is een pré. Ben je niet in het bezit van een diploma maar zie jij je zelf wel aquasport instructeur worden, dan kun je alsnog solliciteren.
  • Je bent in het bezit van een geldig BHV en EHBO diploma en Reddend zwemmen voor Zwembaden
  • of je bent bereid om deze diploma’s te halen.

Wat bieden wij jou?

  • Een informele werkgever dat altijd in beweging is;
  • Contracturen in overleg, afhankelijk van je beschikbaarheid;
  • Salaris conform cao Zwembaden, afhankelijk van je opleiding en ervaring;
  • Een goede pensioenregeling;
  • Een zelfstandige functie met veel afwisseling in taken;
  • Een gezellig en professioneel team.

Geïnteresseerd?

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Locatie: Aalsmeer
Provincie: Noord-Holland
Dienstverband: Vast
Uren: 32-40 uur
Salarisindicatie: Salaris in overleg

Exploitatie Sportaccommodaties Aalsmeer

Exploitatie Sportaccommodaties Aalsmeer is een bedrijf waar sport, bewegen en welzijn centraal staan. Voor de gemeente beheren en verhuren wij bijna alle sportaccommodaties in Aalsmeer en Kudelstaart, waaronder Zwembad De Waterlelie. Wij zijn actief in het stimuleren van sport en bewegen in Aalsmeer.

Kijk voor meer informatie op www.sportinaalsmeer.nl


advertentie

Aquatickets